D R O N Y


Dysponujemy najwyższej jakości dronami marki DJI:

  • DJI Inspire 1 Pro / RAW z kamerą Zenmuse X5R potrafiącą kręcić w najwyższej jakości 4K w jakości RAW. Dron posiada gimbal (system stabilizacji obrazu w trzech osiach X-Y-Z) oraz bardzo jasny obiektyw 15mm F 1,7, który zapewnia kręcenie filmów nawet w nie najlepszych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo dysponujemy obiektywem Olympus M.Zuiko 25mm F 1,8. Dron potrafi polecieć na wysokość 500 m nad poziomem startu oraz na odległość do 2,0 km. Robi zdjęcia w jakości RAW w 16M pikseli. Do drona możemy przyłączyć profesjonalny bezprzewodowy Follow Focus, który zapewnia niespotykaną dotąd ostrość filmów czy zdjęć. Ponadto dysponujemy całą gamą profesjonalnych akcesoriów, które gwarantują, że nawet lot na bardzo niskiej wysokości nad głowami ludzi jest w pełni bezpieczny. Bezpieczeństwo lotu zwiększa fakt, że kontrolują go dwie osoby: pilot oraz operator kamery.
  • DJI Phantom 4 Pro z dedykowaną kamerą, która kręci również w jakości 4K. Dron posiada gimbal (system stabilizacji obrazu w trzech osiach X-Y-Z). Dron potrafi polecieć na wysokość 500 m nad poziomem startu oraz na odległość do 3,5 km. Robi zdjęcia w jakości RAW w 12M pikseli. Oczywiście również dysponujemy całą gamą profesjonalnych akcesoriów, które gwarantują, że nawet lot na bardzo małej wysokości jest w pełni bezpieczny dla filmowanych osób czy obiektów.

Dysponujemy takim zapasem baterii, że oba nasze drony mogą latać non-stop i to oba naraz. Czasami super jest mieć synchroniczne zdjęcia tej samej sceny w tym samym czasie, właśnie z pozycji "lotu ptaka". My możemy to zrobić.....

W świetle obowiązujących przepisów, posiadamy świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Dzięki temu możemy latać.... prawie wszędzie.


 .